Belavond Vriendenloterij

08 november 2019


Aan allen, betrokken bij HLTC Bergvliet, 

HLTC Bergvliet staat voor de uitdaging om de twee aangelegde padelbanen in de toekomst te laten renderen. Daarbij gaan we, naast het realiseren van groei in aantal leden en extra sponsoring-inkomsten, gebruik maken van alle kanalen om extra geld in te zamelen en daarmee het financiële plaatje van onze club gezond te houden. Daarom doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij! 

Op 20 november 2019 tussen 18.30 en 21.30 uur kun je een telefoontje van een van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor HLTC Bergvliet.

Als je meespeelt:

  • Gaat de helft van jouw lotprijs direct naar onze club
  • Maak je als deelnemer van de VriendenLoterij maandelijks kans op mooie prijzen 

Tijdens de belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we de investeringen in de twee padelbanen kunnen terugverdienen. Help jij ons mee? 

Met vriendelijke groet,
Voorzitter H.L.T.C. Bergvliet
Bert van Noord

Nieuwscategorieën