Vrijwilliger worden bij onze vereniging.

16 december 2020


Er is altijd plek voor leden die meer dan alleen willen tennissen of padel spelen bij Bergvliet, en samen met een enthousiaste groep vrijwilligers, richting willen geven aan onze vereniging, willen organiseren en/of wilen uitvoeren.

Om onze vereniging draaiende te houden, zijn de vrijwilligers onontbeerlijk. Zonder vrijwlliger, geen Bergvliet. Op alle fronten houden enthousiaste leden de vereniging overeind; Op bestuurlijk niveau, financieel niveau, tennis- en padeltechnisch, park, toernooien. Door de inzet van deze vrijwilligers heeft Bergvliet een belangrijk bestaansrecht verworven in de Krimpenerwaard. Leden maken graag gebruik van onze faciliteiten en onze toernooien hebben inmiddels veel aanzien in de regio.

Samen vormen de vrijwilligers een fantastisch team en zij halen daar veel plezier en voldoening uit.

Vanwege uitbreiding van het ledenaantal, evenementen en activiteiten, is er behoefte aan nieuwe vrijwilligers ontstaan voor de volgende commissies/functies:

  1. Voorzitter Baan- en parkcommissie
  2. Jeugdcommissieleden
  3. Vrijwilliger PR
  4. Organisatie Padel

Een uitgebreide beschrijving staat op onze website (Vereniging/Vacatures).

Heb je interesse in een van deze vacatures? Of heb je ideeën voor het organiseren
van activiteiten bij Bergvliet?
Neem dan snel contact op met Yvonne Raateland: [email protected].
Tel. 06-48690740. Mocht je extra informatie willen ontvangen, dan kun je uiteraard ook met Yvonne contact opnemen.

Nieuwscategorieën